Сьогодні на засіданні прокурори вимагали збільшити суму застави 10 разів.

Приїхав фігурант в машині приватної швидкої допомоги, адвокат допоміг йому показати журналістам минулорічні шрами від операції.

За словами Постного, в хребті у нього стоять металеві пластини. Однак, ще місяць тому він ходив і стояв на своїх двох.

Відомо, що його підозрюють в розкраданні коштів держпідприємства "Укргазвидобування". Разом з втікачем Олександром Онищенком, у НАБУ вважають, що вони вкрали у держави понад 3 мільярди гривень.

Читайте також: Онищенко переховується у Росії, — Холодницький

Заступник керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко запевнив, що у них є відеодокази, де Постний ходить самотужки, відео зняте нещодавно.

Утім, адвокати заперечують. На руках вони мають діагноз судмедекспертизи. Там є перелік всього, що може з ним статись, якщо його під варту візьмуть — інсульт, інфаркт та навіть смерть. Однак, діагноз експертизи встановлений лише вчора.

Прокурори НАБУ намагались обґрунтувати апеляцію на рішення Солом’янського суду, який обрав заставу для Постного в 1,5 мільйона гривень, але розгляд вкотре перенесли. Через нового адвоката, який ще не вивчив справу.

Нагадаємо, Постного арештували та взяли під варту 18 червня, при чому розмір застави для нього був визначений у 1,5 мільйона гривень.

19 червня суд арештував на 60 днів всіх десятьох осіб, затриманих у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.