Компанія KIVI добре відома як український виробник та розробник телевізорів. Цей бренд співпрацює із провідними виробниками комплектуючих із Китаю, Японії, Тайваню, Південної Кореї та застосовує у роботі міжнародну систему контролю якості. Також KIVI – сертифікований партнер Google та Netflix, а продукцією компанії користуються у понад 1,3 мільйона осель.

До теми 5 причин купити телевізор KIVI

Тому новий застосунок від компанії KIVI привернув увагу користувачів. Це і не дивно, адже розробники зробили все, щоб люди могли із задоволенням проводити час вдома.

Що входить у меню додатка KIVI MEDIA

KIVI MEDIA уже доступний для завантаження на Google Play Market. Цей фірмовий застосунок компанії KIVI фактично є медіахабом, де користувачі всіх Android-телевізорів знайдуть як безкоштовний, так і платний контенти. У меню додатка – чимало розваг, відтак користувачам точно не доведеться нудьгувати, а один із них працює й на користь державі – покликаний підтримувати українську армію.

  1. Тренування

Компанія KIVI подбала і про людей, які хочуть займатись спортом, однак не завжди встигають відвідати спортзал. Для них на KIVI MEDIA доступні безкоштовні тренування з командою професійних тренерів, серед яких – дворазовий чемпіон світу з бодибілдингу Андрій Хомицький. Саме він співпрацював з Настею Каменських, Мішель Андраде та іншими зірками українського шоу-бізнесу. Тож користувачі KIVI MEDIA зможуть не тільки тримати себе у формі та позбутись зайвих кілограмів, але й відчути себе у ролі знаменитості.

A з 18 липня у KIVI MEDIA стартував фітнес-інтенсив.

Користувачі KIVI MEDIA підтримують ЗСУ

Саме учасники фітнес-інтенсиву зможуть поєднати корисні тренування із професійними тренерами з допомогою ЗСУ.

Що для цього потрібно:

  • завантажуйте додаток KIVI MEDIA із Play Market на телевізорі,
  • скануйте QR-код
  • та оплачуйте курс. Тренування на великому екрані в 4К-якості коштують 299 гривень на місяць. 50% від продажу програми перераховуватимуться на потреби ЗСУ.

Програма тренувань розрахована на 4 тижні. Користувачі KIVI MEDIA зможуть повторити 12 комплексів вправ, розроблених на покращення емоційного та фізичного здоров’я.

Зустрічі з командою професійних тренерів відбуваються онлайн тричі на тиждень: в понеділок, середу та п’ятницю о 6:00 ранку. Однак тренуватись можна у будь-який зручний час, адже всі заняття з порадами тренерів доступні у записі протягом усього курсу.

  1. Фільми

Українські кіномани полюбляють дивитись фільми у хорошій якості. Для них у KIVI MEDIA доступний безкоштовний пакет закордонних та вітчизняних стрічок. Список буде постійно оновлюватись, відтак кожен зможе знайти для себе цікаве кіно на вечір.

А для тих, хто витрачає години на пошуки цікавого фільму чи мультфільму, рекомендації KIVI MEDIA допоможуть економити час.

  1. Телеканали

Крім цього, завдяки застосунку KIVI MEDIA на Android-телевізорах можна переглядати телевізійні канали. Користувачі додатка мають безкоштовний доступ до 50 каналів, відтак всі новини сьогодення стануть ще доступнішими.

  1. Ігри

А для любителів відеоігор у KIVI MEDIA є доступ до понад 200 хмарних ігор на кшталт Fortnite та GTA 5 Все, що треба зробити – під’єднати Bluetooth-геймпад. Є також і більш прості ігри для всієї родини. Грати можна навіть компанією до п’яти людин за допомогою смартфонів, геймпадів або навіть пульта.