Мітингувальники пригрозили, якщо нардепи протягом 15 хвилин не вийдуть до них, то вони штурмом братимуть будівлю Верховної Ради, де триває пленарне засідання.

Зверніть увагу Під час акції протесту ФОПів під Радою сталися сутички: поліція почала затримувати людей

Учасники протесту пробували штурмувати парламент, однак їх відтісняють правоохоронці, які оточили будівлю Верховної Ради.

Мітингувальники під дверима парламенту

Мітингувальникам вдалося прорватися крізь правоохоронців, які намагалися їх відтіснити. Після цього ФОПи стояли під зачиненими дверима будівлі Верховної Ради, де тривало чергове засідання.

З будівлі Верховної Ради нікого не випускають. За даними ЗМІ, поліція затримала близько учасників акції "SaveФОП", зокрема її лідера Сергія Доротича. Також телеграм-канали пишуть про постраждалих унаслідок сутичок.

ФОПів відтіснили

Правоохоронці таки віддіснили мітингувальників від дверей Верховної Ради, однак спроби штурму не вщухають. ФОПи відійшли від будівлі парламенту з криками "Ганьба!".

Однак через кілька хвилин сутички між правоохоронцями та мітингувальниками відновилися. ФОПи вдруге намагаються штурмувати парламент.

Натомість правоохоронці знову відтіснили їх та захопили сцену, яку встановили мітингувальники

Причина мітингів

Учасники акції "SaveФОП" вимагають ухвалення Верховною Радою законопроєкту №5866-1, спрямованого на захист спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Законопроєкт пропонує відновити право ФОПів 1 – 4 груп не застосовувати РРО щодо товарів та послуг, вартість одиниці яких не перевищує 1 мінімальної зарплати. Також пропонується ввести окремі ліміти доходів для ФОПів з найманими працівниками.