Про це політик розповів в інтерв'ю "Цензор.НЕТ".

"Однією з "останніх крапель" стало те, що ми спостерігали на минулому пленарному тижні. Тоді була чергова спроба проголосувати за незалежного аудитора НАБУ і прийняти зміни в закон "про запобігання корупції" – під класну ініціативу про те, щоб військовослужбовці не заповнювали е-декларації (тут є логіка, і коли президент вносив цей законопроект, він був рівно на півсторінки), але правками цей документ довели до абсурду", – розповів Голуб.

Він додав, що це голосування нагадало йому прийняття Кримінально-процесуального кодексу за часів президентства Віктора Януковича, коли нині покійний Михайло Чечетов ставив кожну поправку на підтвердження.

Читайте також: У владі готують масштабний перерозподіл посад, – політолог

"Коли сім'я губернатора зі щасливої випадковості стає одним із найбільших латифундистів, то постає запитання: хіба заради цього ми будуємо нашу державу?! Ось таких речей я не можу зрозуміти. Комплекс цієї проблематики, як загальнодержавного масштабу, так і локального, привів мене до прийняття рішення. Мене не покидає відчуття того, що в країні щось іде не так", – додав нардеп.