Харків'янин Володимир Сіганевич довго виношував ідею незвичного танцю. Грандіозне шоу мріяв показати в усьому світі, а тому продав майно у Києві та вирушив підкорювати США. Кращого майданчика, аніж сцена "Америка має талант" важко було й уявити.

Читайте також: Іван Тиктор – медіа-король Галичини XX століття

За технічну сторону не хвилювався, адже добре знав, які дива витворяє київська компанія Front pictures. Решта команди – хореограф, режисери-постановники, технічний директор, декоратор – теж з України. А от американцями були лише танцюристи, Володимир прискіпливо обирав їх два з половиною місяці.

Команда freckled sky

Володимир Сіганевич із своїми танцюристами
Команда freckled sky

Свій проект назвав Freckled sky, тобто "Небо в ластовинні" – колись таку ж назву мала збірка віршів його батька. Син не пішов його стопами, він вивчав програмування та інженерію, зате батькова творчість надихнула на створення особливого жанру – візуальної поезії.

Українська команда була готова вразити не лише глядачів, але й творців самого шоу. Freckled sky використали водні екрани розмірами 6 на 5 метрів. Потужний проектор світив ззаду на екран, ще один – спереду на танцюристів та декорацію. Обидва проектори були зведені на медіа-сервер Screenberry, який розробила команда Front pіctures. З нього й керували шоу. Хлопці зізнавались, що це мабуть уперше "Америка має талант" дозволила виводити контент з чужого сервера.

Читайте також: Іван Мазепа: як український гетьман став символом нещасливого кохання у Європі

Ці кілька хвилин виступу були доленосними для Сіганевича. Від реакції глядачів та журі залежало, чи виправдалися величезний фінансовий ризик та багатомісячні зусилля цілої команди. Публіка не стримувала свого захоплення.

Володимира запросили на сцену, аби країна побачила творця такого дійства, а журі одразу відправили Freckled sky у чверть фінал, оминаючи інші відбіркові тури.

Цей виступ переглянули понад 14 мільйонів разів. Після такого яскравого злету важливо було втримати "вау-ефект", якого від них тепер усі очікували. Утім для Володимира це не просто шоу, а власна реалізована мрія, і представляти її світу він планує тільки в найкращому вигляді.