Інформацію також підтвердив у соцмережі Олег Сенцов. Деталей наразі не розкривають.

Зауважте Після легкої контузії: Олег Сенцов показав тепле фото з Хливнюком на Луганщині

Масі Найєм – важкопоранений, везуть в лікарню. Тримайся, друже, ми молимося за тебе,
– заявив Сенцов.

Сергій Стерненко зауважив: він знає, що Найєм пізніше обов'язково прочитає його пост. Тому закликав друга одужувати скоріше, бо разом їм ще потрібно сходити на концерт Balthazar, а також з'їздити на засідання по самозахисту.

Найєм повернувся до лав ЗСУ у квітні

Про повернення до лав ЗСУ Найєм повідомив у соцмережі 17 квітня. Тоді він зауважив, що нарешті знайшов спокій. Найєм додав, що взяв із собою на фронт ще непрочитану книжку та думки про світле майбутнє.

Згодом він зізнався, що йому дуже добре там, де служить. З тими, хто вперше на війні, він ділився низкою спостережень та порад. А ще розповідав, що з ним все гаразд: "Обстріли бувають, але всі мимо".

Масі Найєм – український захисник та адвокат

  • Масі Найєм – український адвокат та громадський діяч, засновник юридичної компанії Міллер. Брат –
    Мустафи Найєма – українського політика, екснардепа та блогера.
  • Захищав інтереси "Телебачення Торонто". Був адвокатом Уляни Супрун, Дениса Бігуса, свідків-друзів Катерини Гандзюк, а також – одним із захисників Сергія Стерненка. Надавав правову допомогу ветеранам війни Росії з Україною.
  • У 2015 – 2016 роках захищав Україну у лавах ЗСУ. Був в одній з найгарячіших на той час точок – Авдіївській промзоні. Про своє життя на фронті розповідав у соцмережах. Був демобілізований у жовтні 2016 року. З Донбасу повернувся з собакою на кличку Бармалей. Чотирилапого друга Найєм називав "авдіївським борзим".
  • Нагороджений медаллю "За служіння Ісламу та Україні".

Зауважте – складні бої тривають на Донбасі, ворог не може просуватись: дивіться відео