Організація прозвітувала, що придбала тепловізійні пристрої AGM Taipan, AGM Rattler, AGM Fuzion, Hikmicro Thunder Pro, Hikmicro LYNX Pro та HIKVISION HikMicro.

Читайте також У 2022 році "Фундація Течія" передала 9 лікарням нове обладнання: що саме отримали медики

Відповідні прилади отримали підрозділи 28 ОМБр, 30 ОМБр, 36 ОБрМП, 54 ОМБр, 60 ОМБр, а також підрозділи ППО, ССО, ТРО, Нацгвардії та Державної прикордонної служби.

Тепловізори – очі українських захисників

Можливість бачити в будь-який час доби – це базова необхідність на передовій, особливо взимку, коли темніє дуже швидко. Ще в перші місяці широкомасштабної війни ми придбали для військових велику партію смартбіноклів та оптики, а зараз закрили кілька десятків свіжих запитів,
– коментує Олег Крот, директор "Фундації Течія" та керівний партнер холдингу TECHIIA.

Як зазначають українські захисники, узимку така допомога особливо важлива, адже дозволяє побачити те, чого не видно у темряві.

Узимку о 17:00 вже нічого не видно. І ми нарешті отримали прилади для війноньки вночі. Це наші очі, завдяки яким ми бачимо, що відбувається навколо,
– розповів військовий з позивним Таран. Його підрозділ використовує тепловізійний монокуляр AGM Fuzion.

Нагадаємо, у травні минулого року "Фундація Течія" придбала біноклі Binox 4T, оптичні прилади та аксесуари в американської компанії ATN. Загальна вартість замовлення склала 131,5 мільйона гривень (4,5 мільйони доларів по курсу НБУ, станом на травень 2022).

Загалом сума допомоги Силам оборони України наблизилася до позначки 22 мільйонів доларів, ще на 40 мільйонів необхідні речі для військових придбав особисто Олег Крот. Наразі, з огляду на військову таємницю, розголошуються не усі деталі допомоги.