Збірна Англії в першому таймі двічі забила у ворота суперників вже ближче до перерви. Спершу Джордан Хендерсон відкрив рахунок у зустрічі.

Як це було Англія розбиває Сенегал в 1/8 фіналу ЧС-2022: попереду чвертьфінал із Францією – відео

А вже у компенсований до першого тайму час перевагу англійців подвоїв капітан команди Гаррі Кейн. 24 канал спільно з партнером KOBLEVO розповідає, чим особливий цей гол. Та як вже на цьому чемпіонаті світу Кейн може увійти в історію збірної Англії.

За гол до повторення рекорду

Кейн відзначився на третій компенсованій хвилині до першого тайму. Нападник англійського Тоттенхему потужним ударом пробив повз Менді.

Це перший м'яч Кейна на цьому чемпіонаті світу у Катарі. До цього футболіст зробив три гольові передачі.

Сам Кейн визнав, що те, що він не забивав до цього на ЧС-2022 – не випадковість, а наперед спланована тактика. Він вирішив більше уваги приділити матчам плей-офф, аніж групового етапу.

"Згадую Мундіаль 2018 року. Там я забив багато голів на груповому етапі, а потім відчув, що не лише мої голи, а й мій виступ, можливо, "виснажився" наприкінці турніру. Тож на Євро-2020 я усвідомлював, що намагаюся зменшити зусилля, щоб бути фізично у кращому стані, і це допомогло б мені забивати голи пізніше у турнірі. Тоді це спрацювало, і я сподіваюся, що цього разу буде схоже. Не зрозумійте мене неправильно, я хотів би вже забити три чи чотири голи, як і будь-який нападник. Але я однаково відчуваю, що в хорошому стані. Коли ти забиваєш голи, ти трохи щасливіший, і я хочу забивати у кожній грі. Але в міру того, як ви стаєте мудрішими та досвідченішими, ви розумієте, що вам потрібно набратися терпіння. Якщо на вашому шляху з'являться голи та шанси, будьте готові їх використати", – заявив Кейн.

Гол, який Кейн забив у ворота Сенегалу, став для нього 52-м за збірну Англії. Цього показника він досяг за 79 матчів. І тепер він перебуває за один гол від найкращого бомбардира усіх часів команди "трьох левів" Вейна Руні. В активі легенди Манчестер Юнайтед налічується 53 голи у 120 матчах.

У Кейна є гарний шанс не лише зрівнятись із Руні, а й стати найкращим бомбардиром в історії збірної Англії. Кейн може зрівняти та навіть побити рекорд Руні може вже у наступному матчі Англії на ЧС-2022 у Катарі. 10 грудня о 21:00 (за київським часом) команда Гарета Саутгейта зустрінеться з чинними чемпіонами світу французами. Команди будуть боротись за вихід у півфінал Мундіалю.