Про це Брінк повідомила у соцмережі Х, раніше відомій як твітер. Ці три американські інспектори виконуватимуть в Україні важливу місію, передає 24 Канал.

Цікаво Якщо США припинять підтримку: Зеленський озвучив проблеми, які виникнуть

Три генеральні інспектори із США приїхали у Київ

Пані посол США в Україні зазначила, що рада знову привітати у Києві трьох генеральних інспекторів від Міністерства оборони, Держдепартаменту та USAID. Брінк також поділилася сумісним фото з інспекторами з залізничного вокзалу у Києві.


Брінк зустріла інспекторів із США, що прибули у Київ / Фото з акаунту Бріджит Брінк у соцмережі Х

Їхні (інспекторів США – 24 Канал) зустрічі з виконавцями, партнерами та українським урядом сприятимуть посиленню нагляду та підзвітності за допомогою Україні з боку США,
– написала вона.

Зокрема, відомо, що ці інспектори приїхали перевіряти, як саме Україна використовує надану нашими американськими партнерами допомогу, а також складуть звітність стосовно свого візиту в нашу державу.

США на крок ближче до ухвалення допомоги Україні

  • Журналісти CNN розповіли, що сенаторам США вдалося дійти згоди стосовно укріплення південного кордону. Зокрема, ініціатива має значно обмежити нелегальний потік мігрантів до Сполучених Штатів із півдня.
  • Це рішення має неабияке значення для подальших кроків щодо ухвалення допомоги Україні, Ізраїлю і Тайваню. Угода сенаторів розблокує фінансування цих держав.
  • Про важливість військової допомоги з боку США розповів Володимир Зеленський. Президент зазначив, що якщо США будуть й надалі затягувати процес підтримки України, то це вплине й на Європу зокрема, а також призведе до послідовних проблем як для всього європейського континенту, так і нашої держави. І це буде серйозною загрозою і для НАТО, якою захоче скористатися російський диктатор Владімір Путін.