Про це інформує "Інтерфакс".

Читайте також: Скандальна Поклонська брала участь в арешті Сенцова, – адвокат

Сьогодні статус підозрюваної отримала Наталія Поклонська. Щодо неї вранці склали та підписали повідомлення про підозру за те, що перебуваючи на посаді так званого "прокурора" Республіки Крим, вона здійснювала порушення законів і звичаїв війни,
– повідомив Юрій Луценко під час презентації стратегії розвитку прокуратури АР Криму на 2019 – 2020 роки.

За його словами, підозру оголосили через особисту участь Поклонської в ​​забороні діяльності Меджлісу кримськотатарського народу, а також через підписання обвинувального висновку стосовно заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза і ще п'ятьох кримських татар.

"Це – військові злочини. Ще один епізод – щодо участі Поклонської в переслідуванні українського героя Олега Сенцова зараз остаточно допрацьовується та найближчим часом також його буде пред'явлено", – наголосив генпрокурор.

Хто така Наталія Поклонська? Колаборантка з путінською Росією. Після анексії Криму перейшла на бік Росії. Була так званим прокурором окупованого півострова. З вересня 2016 року Поклонська є депутатом Держдуми РФ. Оголошена в розшук органами МВС України. Поклонську часто висміюють за нездорову любов до історичної постаті – російського імператора Миколи ІІ.