Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Управлінням спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України повідомлено про підозру колишньому Міністру юстиції України О. Лавриновичу у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, а саме за фактом розтрати шляхом зловживання службовим становищем державних коштів у сумі понад 8,5 мільйона гривень, незаконно та безпідставно витрачених на залучення іноземної фірми з метою приховування фактів злочинного порушення законодавства правоохоронними органами та судом під час здійснення розслідування та судового розгляду в суді справи Ю. Тимошенко", — йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, Печерський райсуд Києва відмовив у триманні під вартою та визначив розмір застави у 300 мінімальних заробітних плат (365 400 гривень). Враховуючи той факт, що своїми діями Лавринович завдав шкоди державі на 8 мільйонів гривень, ГПУ подала апеляцію на таке рішення суду.

Нагадаємо, раніше у ГПУ повідомляли, що проводять досудове розслідування стосовно колишніх міністрів юстиції Олександра Лавриновича та Олени Лукаш, які розтратили більше 8,5 млн гривень з державного бюджету.