Вони вже почали розкладатися та невдовзі почнуть забруднювати український чорнозем. Тому голова Миколаївської ОВА Віталій Кім звернувся до росіян.

До теми Щоб рідні не відшукали: командування окупантів відібрало документи у своїх солдат

"Бездушні орки"

Посадовець попросив, щоб тіла загиблих вивозили туди, звідки вони прийшли. Адже росіянами засіяні всі лісосмуги Миколаївщини.

Бездушні орки – заберіть свої трупи з нашої землі. Якими ж треба бути муд*ками, щоб замість того, щоб евакуювати тіла (2-3 дні) деякі лежать,
– написав Кім.

Він додав, що окупанти натомість приїжджають в місця, де вже є мертві та розкладаються поруч. Вони продовжують вбивати там українців, але при цьому навіть не намагаються вивезти "колег по нещастю".

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!

Читайте текст допису з телеграма Віталія Кіма:

Тут мені кажуть, що я мало публікую знищеної та захопленої техніки. Я це не роблю через небажання. Також повно негарних фото та відео трупів орків, якими усіяні лісосмуги Миколаївщини… Реально багато та криваво. Це мала частина архіву. Трупів викладати не хочу.

P.s. Бездушні Орки – заберіть свої трупи з нашої землі. Якими ж треба бути мудаками, щоб замість того, щоб евакуювати тіла (2-3 дні) деякі лежать – вони приїжджають розкладаються поруч і стріляють...