Для того щоб у Києва була можливість витримати натиск Москви, його відомості про російські військові дії повинні бути повними, - повідомляє The Daily Beast з посиланням на інформовані джерела.

Це критично важливе питання, оскільки українські сили сильно поступаються російським військам, зосередженим на їх кордоні та проникаючим в їхні міста. Для того щоб у Києва була можливість витримати натиск Москви, його відомості про російські військові дії повинні бути повними,
- зазначив Джон Бреннан

Представники ЦРУ і Білого дому відмовилися розкривати подробиці візиту Бреннана до Києва. Однак співрозмовник видання повідомив в розвідспівтовариство, що метою візиту було висловити підтримку політичному керівництву України та поінформувати його про нову обмежену практику обміну розвідданими.

Читайте більше у темі: Заворушення на сході України

Традиційно американська сторона надавала відомості передовсім українській армії, проте нове керівництво в Києві домагається права першими отримувати інформацію від американців. Одна з головних проблем українців полягає в тому, що росіяни, як вважають, проникли в їхні зашифровані канали військового зв'язку. В результаті українські дивізії, що рухаються на схід країни, тримають зв'язок по незахищеним каналам, зводячи нанівець елемент несподіваності.

До слова, за даними СБУ, переговори між російськими диверсантами свідчать, що диверсійними акціями у східній Україні відверто керують кадрові офіцери російської військової розвідки.