Про це в ефірі 24 каналу розповів журналіст-розслідувач Дмитро Гнап. За його словами, Нацполіція перехопила майже завершену справу в Національного антикорупційного бюро.

До теми Є що приховувати, – Юрчишин про зв'язок затриманого Власенка з "Батьківщиною"

"Чому Нацполіція за цю справу взялася? Думаю, що це спроба сховати кінці в цій історії", – заявив Гнап.

Журналіст підкреслив, що раніше корупцію в Зерновій корпорації розслідували детективи НАБУ. Коли вони наблизилися до затримання Власенка, поліцейські спрацювали першими.

"Нацполіція перехопила цю історію, щоб Власенко не був затриманий НАБУ і не розповів, в чиїх інтересах він взагалі працював і як він опинився на цій посаді", – додав Гнап.

Дмитро Гнап про затримання Нацполіцією Андрія Власенка: дивіться відео 24 каналу

Власенко і "Батьківщина"

Розслідувач висловив думку, що Власенка у ДПЗКУ призначили не випадково, а як результат політичних переговорів. Мовиться про те, що лідерка політичної партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко торгує голосами фракції.

Ще в часи президентства Петра Порошенка вона торгувала голосами своєї фракції в обмін на призначення своїх людей на посади у державних підприємствах,
– зазначив Гнап.

Зокрема близько 5 років тому, в обмін на голоси "Батьківщини" призначили людину Тимошенко в ДП "Чорнобильський спецкомбінат". На держпідприємство у зоні відчуження щороку виділяють мільярди гривень з бюджету.

"У нас немає 100% доказів, але обставини вказують на те, що людину Тимошенко призначили на "хлібну" посаду заради фінансування її політсили в обмін на голоси за держбюджет 2021 року", – резюмував Гнап.