Про це заявив нардеп групи "Справедливість" Ярослав Юрчишин в ефірі 24 каналу. Він припустив, що цю ситуацію тепер спробують використати як елемент силового тиску на опозицію.

Дізнайтеся більше 57 мільйонів доларів збитків: керівника зернової корпорації затримали при спробі втечі з України

Чому за Власенка взялися саме зараз

За словами Юрчишина, збитки від діяльності Власенка на посаді керівника Зернової держкорпорації є надто великими. Водночас наближається новий політичний сезон.

Влада має проблеми з голосами за критичні закони, а "Батьківщина" часто виступає своєрідним блокувальником через величну кількість правок.

Втім, на думку Юрчишина, якщо є зловживання, то як би це потім не використовувала влада, такі справи треба доводити до кінця. Він припустив, що розслідування щодо Власенка дійшло до певного етапу, він про це дізнався і тому намагався втекти.

Сам факт втечі показує, що людині є що приховувати,
– заявив нардеп.

Юрчишин також додав, що зараз було б дуже цікаво послухати представників "Батьківщини" щодо ситуації із затриманням. Усе через те, що вони постійно заперечували свою причетність до цього призначення.

До теми Розкрадали зерно з Держрезерву: НАБУ викрило корупційну схему на 12 мільйонів гривень

Юрчишин розповів про затримання Власенка: дивіться відео


Що цьому передувало

  • Правоохоронці 13 серпня в аеропорту "Жуляни" затримали керівника Державної продовольчо-зернової корпорації України та його спільника при спробі втечі з держави.
  • Арешт проводили оперативники Департаменту стратегічних розслідувань.
  • Поліція викрила масштабні зловживання посадовців держкорпорації. Сума збитків становить понад 57 мільйонів доларів.