Таке рішення було ухвалено на тлі вироку активісту Сергію Стерненку, якого засудили до 7 років в'язниці. За словами Ярослав Юрчишина, це рішення суду є повністю політично вмотивованим.

Раніше За відставку Венедіктової почнуть збирати підписи, – Юрчишин

Депутат наголосив, що генеральна прокурорка повинна піти у відставку.

Людина, яка виконує функції "государевого ока" і політичного переслідувача, не має права обіймати посаду генерального прокурора України,
– заявив він.

Під час своєї промови в залі суду Сергій Стерненко назвав Венедіктову однією з причетних до винесення виключно політичного рішення. Також він звинуватив у рішенні суду заступника керівника ОП Олега Татарова і мера Одеси Геннадія Труханова.

Ярослав Юрчишин відзначив, що сторона захисту, безумовно, подаватиме апеляцію. Втім, на його думку, цей процес буде всіляко затягуватись. Адже є випадки, коли апеляції роками не розглядалися.

"Сторона захисту повністю має аргументи, які розбивають звинувачення. Але перспективи в апеляції до зміни судової системи – достатньо невисокі", – вважає нардеп.

Ярослав Юрчишин про збір підписів за відставку Венедіктової:

У чому звинувачують Сергія Стерненка

  • Приморський районний суд Одеси засудив Сергія Стерненка до 7 років та 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна.
  • Активіста визнали винним у викраденні Сергія Щербіча з метою заволодіння його грошима. Мовиться про 300 гривень.
  • Сам Стерненко раніше заявляв, що вся справа базується лише на свідченнях Щербіча.

Що відомо про вирок Стерненку / Інфографіка 24 каналу
Що відомо про вирок Стерненку / Інфографіка 24 каналу

Стрененко акції
Де відбудуться акції на підтримку Стерненка / Інфографіка 24 каналу