Таку думку висловив Ярослав Железняк з фракції "Голос", який теж входить до комітету з питань фінансів. В ефірі 24 каналу він також зазначив, що з повагою ставиться до Гетманцева.

До теми Це не дивина, кандидати в них є, – Гетманцев відреагував на постанову про звільнення

Він зазначив, що іноді політичні погляди "Голосу" відрізняються від поглядів Гетманцева. Однак у нього є декілька наукових робіт з яких зрозуміло, чому він пропонує певні закони.

"Можемо не поділяти одну ідеологію, але я поважаю людей, які мають свою точку зору і готові її науково доводити", – наголосив Железняк.

Постанова про звільнення Гетманцева: що відомо

  • У Верховній Раді 17 листопада зареєстрували проєкт постанови про звільнення голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева. Начебто через "незадовільну роботу на посаді".
  • Сам текст постанови ще не опублікували. Серед авторів – нардепи від "За майбутнє", "Довіри" та "Європейської солідарності".
  • Напередодні представники "За майбутнього" та "Батьківщини" говорили, що зареєструють проєкт постанови щодо звільнення Гетманцева, якщо Рада не ухвалить рішення про відтермінування касових апаратів для ФОПів. І Рада таки провалила цей законопроєкт.

Дивіться відео з коментарем Ярослава Железняка щодо постанови про звільнення Гетманцева: