Пряма трансляція на
Останні випуски

Голова Миколаївщини Савченко заздалегідь знав про розстріл Майдану, – Найєм

Олексій Савченко
Олексій Савченко / Фото з вільних мереж

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко знав про підготовку розстрілу активістів Майдану в лютому 2014 року.

Про це 9 лютого з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат Мустафа Найєм.

Він також нагадав, що зараз триває слідство щодо одного з фігурантів справи про розстріли на Майдані Юрія Крисіна, якого вважають організатором "тітушок" у Києві.

Читайте також: Мене намагались примусити ввести війська в Київ, – екс-начальник Генштабу Замана

"Ми знаємо, що він (Крисін) знав про розстріл 18 числа. І під час допиту він сказав, що передав інформацію про розстріл нашому колезі – губернатору Миколаївської області Савченку. Савченко знав про розстріл на Майдані ще до того, як він стався. Що він з цією інформацією зробив – ми не знаємо", – заявив Найєм.

У свою чергу Савченко, відповідаючи на питання журналістів, чи знав він про підготовку розстрілу Майдану, сказав, що "всі слідчі дії і допити повинні коментувати слідчі і ГПУ".

"Ви торкаєтеся теми, яка для мене є образливою і сьогодні нашу з вами розмову і все, що я вам говорив, ви просто знівелювали, на жаль... Ви почули якісь чутки і плітки", – запевнив голова Миколаївської області.

Хто такий Олексій Савченко? Підприємець, народний депутат 8 скликання, сьогодні – голова Миколаївської ОДА. Савченко відомий тим, що став переможцем конкурсу на посаду голови Миколаївської ОДА, допустивши численні помилки у презентації своєї конкурсної програми. Крім того, кандидат відповідав на запитання письмового тестування з неймовірною швидкістю.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі