"Якби не було цього політичного тиску, ми могли би працювати. Чітко прослідковується тиск по лінії Мін'юсту, прем'єр-міністра. Усе спрямовується на нашу дискредитацію", – вважає голова НАЗК.

"Але внутрішні проблеми є, у кого їх немає? Головне, що рішення ми приймали і у нас є результати", – додала вона.

Читайте також: "Батьківщину" раптово взялося перевіряти НАЗК

Корчак впевнена, що найвищі посадовці хочуть знищити систему е-декларування.

Посадовці мають лише кілька днів, щоби знищити систему е-декларування. Дискредитувавши нас, все можна списати на мене, що я не організувала і я не зробила, але ж після того, ніхто не буде відповідати за зрив е-декларування,
– сказала Корчак.

Корчак також розповіла, що незалежна від прем'єр-міністра, тому не зважає на його заклики піти з посади.

"Усі підстави мого звільнення перераховані у законі: хвороба, смерть, або кримінальний вирок – ось це і є елементи моєї незалежності. Хай це небагато, але це є. У ситуації, що склалася, такі формальні речі є дуже важливими. Я у відставку не йду і хочу, щоб всі повернулися до роботи", – наголосила Корчак.

Нагадаємо, з 26 березня система е-декларування на сайті НАЗК працювала зі збоями. У зв'язку з цим термін подачі е-декларацій продовжили до 1 травня. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запропонував керівництву НАЗК піти у відставку через цей скандал, однак Наталія Корчак не збирається цього робити.