Зелена красуня стоятиме на Софійській площі. Офіційна церемонія відкриття відбудеться 19 грудня.

Читайте також З гербом, генератором і без офіційного відкриття: якою буде головна ялинка України

Кличко повідомив, що цього року головна ялинка країни – штучна. Її висота становитиме 12 метрів. Прикрасять ялинку енергозберігальними гірляндами.

Підсвічення ялинки, скоріш за все, відбуватиметься в певні години. Також поруч з генератором облаштуємо точки для підзарядки гаджетів, розмістимо їх в цікавому наметі, залишу поки інтригою, в якому саме,
– розповів мер Києва.

Уже на вечір ялинка засяяла

На Софійській площі у Києві засвітилася жовто-синіми гірляндами головна ялинка країни. Щоправда, ялинка сяяла в тестовому режимі і всього кілька хвилин.

Вона буде заживлена від генераторів.


Головна ялинка країни вперше засяяла / Фото телеграм-канали

Ялинку в столиці засвітили / Фото телеграм-канали

Усі масові заходи скасують

Цьогоріч не буде традиційних святкувань, концертів та ярмарку. Варто додати, що головна новорічна ялинка України буде "без пафосу та ілюмінації". Ялинку прикрасять тисячею куль синіх і жовтих кольорів та білими голубами.

"Верхівку головної ялинки вінчатиме герб України. Нижня частина ялинки буде оформлена стендами з прапорами країн, що допомагають Києву впоратися з викликами та наслідками війни", – розповів Кличко.

Він нагадав, що місто не витрачає грошей на встановлення ялинки.

У Києві готують до свят ялинку незламності / Фото Віталія Кличка

У Києві встановлюють ялинку: дивіться відео

Головне святкове дерево країни буде, як завжди, стояти на Софійській площі. Оздоблять його прикрасами, які використовували у минулі роки – це близько 1000 іграшок, зокрема, кульки синього та жовтого кольорів, а також 500 білих голубів.

У столиці встановлять аж дві ялинки: що відомо

  • У Києві встановлять мініатюрну копію головної новорічної ялинки. Подивитися на цю красу можна буде біля станції метро "Театральна".
  • Малу копію святкової красуні розміром 6 на 4 метри прикрасять на розі вулиць Богдана Хмельницького та Євгена Чикаленка.
  • Після свят ялинку передадуть до Музею історії Києва. Традицію передачі мініялинки до музейних фондів планують продовжити і в наступні роки.