Диверсії та теракти

За його словами, очікування певної терористичної хвилі є даремними.

Насправді, Москва, як ніхто інший, зараз зацікавлена в мирі в Україні, тому що економіка Росії послаблюється, виник внутрішній опір і Росія задумалась про те, що вона не може перемогти Україну на Сході, – вважає Береза.

Читайте також: Це абсолютно безвольна біомаса, підвладна волі диктатора, — Береза про росіян

Бюджет 2015

Аргумент про те, що бюджет на 2015 рік "продавився" через те, що в країні війна є смішним і абослютно не конструктивним, вважає Береза.

Рано чи пізно, коли закінчиться війна, тим, хто порушував закон, доведеться відповідати за це.

В 4:30 ранку ми співали гімн, після того як був зруйнований регламент і поняття "парламентаризму" було виведено на нуль, – сказав народний депутат.

Він розповів, що ті, хто голосував проти бюджету 2015, розуміли, що їм доведеться дивитись в очі виборцям, що голосування за чистий лист паперу – неможливе. Більше того, цей бюджет не пройшов Фінансовий комітет.

Боротьба з корупцією

Робота Антикорупційного комітету триває, розповів Береза, а от чому дехто гальмують цей процес – невідомо.

Якщо Антикорупційне бюро не створюється – значить на це є якісь причини. Якщо після Нового року, ми побачимо що створення цього органу хтось відверто гальмує – це буде приводом для дуже великого скандалу як в парламенті, так і в суді, – розповів Береза.

Ситуація в зоні АТО

Як тільки ми оголосимо воєнний стан – ніхто В Україну кредити не дасть...Потрібно розуміти, що є умови, через які ми не можемо оголосити воєнний стан, – сказав Береза.

Четверта хвиля призову може бути, вважає Береза, але будь-який призовник може відмовитись, так як в країні немає офіційного воєнного стану.