Російські окупанти продовжують атакувати мирних українців. Вони спрямували ракети на ТРЦ у Кременчуці. де було багато людей.

Читайте до теми Кількість жертв неможливо уявити, – Зеленський розповів про влучання у ТРЦ в Кременчуку

Наслідки ракетного обстрілу ТРЦ

Як повідомили рятувальники, внаслідок ракетного удару російських окупантів у торговельному центрі виникла масштабна пожежа. Відважні працівники ДСНС вже на місці події та борються з вогнем.

Загалом площа займання на 15:50 становила понад 10 тисяч квадратних метрів. До гасіння вогню залучено 115 осіб та 20 одиниць спеціальної техніки. Також відомо, що прибувають рятувальники з усіх прилеглих районів.

Пожежа у ТЦ внаслідок ракетного обстрілу: фото

Війна Росії з Україною: останні події

  • Російські окупанти здійснили ракетний обстріл ТРЦ у Кременчуці. На жаль, у момент влучання ракети у будівлі було дуже багато людей. Очевидно, що росіяни знали про скупчення мирних громадян та хотіли завдати якнайважчого удару по них.
  • Самі ж окупанти вже готуються брехати про завданий удар. Вони хочуть поширити фейк про те, що їм вдалося влучити у завод.
  • Окрім того, російські окупанти обстріляли житлові квартали Харкова. Атака ворога забрала життя мирних людей, також відомо про поранених.
  • У ГУР МО повідомили про те, що активні бойові дії будуть тривати до кінця року. Ситуація на фронті залежить від трьох факторів: нашого спротиву, успіху ворога та розміру допомоги, яку нам надають західні партнери.
  • Сполучені Штати Америки повідомили про те, що вже найближчим часом передадуть Україні передову систему протиповітряної оборони. Обговорення допомоги перебуває на завершальній стадії, про її надання мають оголосити до кінця поточного тижня. У Вашингтоні також запевнили, що перебувають у постійному контакті з Україною та намагаються надавати те озброєння, яке найбільш актуальне у конкретний момент.

Дивіться також – жертви ракетного обстрілу Кременчука: перші дані