Також готель став і локацією для перебування представництв ООН, UNICEFF та UNOCHA.

Цікаво Щоб дорогі речі не валялися на складах: Володимир Андрєєв дав поради волонтерам-початківцям

"На початку війни для того, щоби розмістити якомога більше людей, ми виділяли місця в конференц-залі, ми робили тимчасовий прихисток у вигляді хостелу", – розповідає генеральний директор готелю "Дністер" Андрій Балагура.

Як готель "Дністер" допомагає Україні та українцям

Зараз готель віддає 15% номерного фонду під потреби біженців. В першу чергу, номера віддають сім'ям з дітьми.

Ірина Бєсєда – вимушена переселенка із Кривого Рогу. Вона вже вдруге безкоштовно зупиняється у готелі.

Дуже страшно, коли кожної ночі в 2 – 3 ранку починаються обстріли. Тому ми вирішили поки тимчасово виїхати. Нас прийняли тут перший раз з радістю, і другий раз ми приїхали, дуже легко. Зателефонували домовилися, нас прийняли. Ми дуже щасливі, вдячні,
– поділилась Ірина Бєсєда.

Загалом же з початку повномасштабного вторгнення готель прийняв понад 1000 осіб.

Європейські власники готелю та його керівництво активно допомагають Україні та українцям. Так, готель "Дністер" перерахував благодійному фонду "Із янголом на плечі" 650 тисяч гривень. А також закупив чотири квадрокоптери та десять комплектів портативних радіостанцій для наших вояків. Ресторанна служба готелю не тільки безкоштовно годувала біженців та волонтерів, але і передавала обіди на блокпости для Тероборони.

Попри інфляцію та високий попит, "Дністер" не підвищував ціни на свої послуги, а також облаштував безпечне і комфортне укриття для своїх гостей та містян.

Готель "Дністер" – один з найбільших українських благодійних центрів: дивіться відео