Про це в ефірі 24 каналу розповів представник президента в Конституційному Суді Федір Веніславський. За його словами, проголосували 13 поправок, які повністю відтворюють ухвалений профільним комітетом текст законопроєкту.

До теми Веніславський заявив, що законопроєкт про олігархів не переголосовуватимуть

Підписання закону намагаються затягнути

"Жодних суперечностей в ухваленому Верховною Радою України деолігархічному законі немає. Це намагання наших політичних опонентів в черговий раз затягнути його набрання чинності та підписання", – сказав Федір Веніславський.

Він пояснив, що за законом щодо регламенту Верховної Ради – враховують лише ті поправки, які ставляться на голосування або відхиляються. Окрім правок комітету, інших не ставили.

Нема жодних взаємовиключних поправок у цьому законопроєкті. Він повністю збалансований і готовий до підписання головою Верховної Ради,
– сказав представник президента в КСУ.

Веніславський: Нас ввели в оману

"Нас ввели в оману представники апарату, які сказали, що була допущена якась помилка – що одночасно врахували кілька взаємовиключних статей", – сказав Веніславський.

Після детального аналізу стенограми пленарного засідання Верховної Ради з'ясували, що на голосування ставили редакцію законопроєкту, рекомендовану профільним комітетом.

До теми Раді доведеться переголосувати закон про олігархів через суперечливі правки, – нардеп

"Ми вважаємо, що законопроєкт вчора був проголосований у повній відповідності до статті 45 Закону України Про Регламент і до статті 119. Потреби переголосування повністю чи в окремих частинах цього законопроєкту точно немає", – заявив представник президента в КСУ.

Наступні кроки, за його словами – це підпис законопроєкту головою Верховної Ради України й передання на підпис президенту.

Веніславський про правки щодо закону про олігархів: дивіться відео

Голосування закону про олігархів: коротко

  • 23 вересня Верховна Рада проголосувала за законопроєкт про олігархів – його підтримали 279 народних депутатів.
  • Проте прийняли одразу 3 суперечливі правки – 396, 398, 406 – які стосуються того, хто має вносити осіб до реєстру олігархів – Рада нацбезпеки та оборони чи Національне агентство з питань запобігання корупції.