Першочергово окупанти викрадають колишніх ветеранів АТО та ООС. Зокрема відомо, що у херсонському ізоляторі окупанти утримують понад 300 проукраїнських активістів та ветеранів.

Зауважте У Чечні на війну з Україною відправляють ув'язнених, серед яких – родичі опозиціонерів

Окупанти створили "фільтраційні табори"

Російські окупанти проводять масштабні "фільтраційні" заходи на територіях Харківської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Луганської, Донецької областей.

Зокрема відомо про "фільтраційний" табір у селі Велика Лепетиха на Херсонщині. Туди прибули близько 400 російських військовослужбовців у формі росгвардії. Вони затримують чоловіків призовного віку та вивозять їх до окупованого Криму. Усе це спрямовано на "поповнення обмінного фонду".

Головна мета таких дій – "поповнення обмінного фонду". Українських заручників планують обмінювати на російських військових злочинців. Навіть за умови, якщо українці не брали участі у бойових діях 2022 року,
– повідомляють у розвідці.

Крім того, не виключений варіант залучення викрадених українців у так званих "парадах перемоги", оскільки є інформація про те, що росіяни спробують видати затриманих українців за військовополонених під час проведення заходів до 9 травня. Такі заходи вже проводили у Донецьку в 2014 році.

У розвідці наголосили, що такі дії росіян – черговий воєнний злочин.

Цікаво – Яковенко про те, яку "перемогу" святкуватиме Путін 9 травня: дивіться відео