Про це генпрокурор Юрій Луценко сповістив в ефірі "Голосу Америки".

"Можу заявити, що спекуляції навколо так званого замороження справи Манафорта, які лунали вже від американського провідного видання, а тепер і британської служби, також повністю не відповідають дійсності", – сказав очільник ГПУ.

Читайте також: 4 справи Пола Манафорта в обмін на Джавеліни?

За його словами, ГПУ справді має провадження, в яких фігурує Манафорт.

Луценко додав, що Україна провела низку слідчих дій і щонайменше 4 рази запросила міжнародної правової допомоги від американських колег.

Більше того, ми отримали інформацію, що саме наша інформація була витребувана спецпрокурором Мюллером восени минулого року, і з тих пір, звичайно, це слідство ведеться виключно силами цього спеціально створеного підрозділу,
– додав Луценко.

Він зазначив, що в лютому поточного року звернувся через посольство Сполучених Штатів Америки до спецпрокурора Мюллера з пропозицією повного сприяння у цій справі аж до створення спільної групи розслідування.

"Наразі ми зробили все можливе, щоб ця справа і в нас, і в наших американських колег, розслідувалась згідно з чинним законодавством, у тому числі міжнародними конвенціями", – підсумував генеральний прокурор.