Про те, яка ситуація в окремих регіонах – читайте у матеріалі 24 Каналу.

Читайте також Випалена та знищена російськими ракетами: як зараз має вигляд українська енергетика

Мер міста Руслан Марцінків поінформував, що 23 лютого Укренерго не лімітує споживання електричної енергії на Прикарпатті, тож жителі області мають ще один день без лімітів електропостачання.

Однак, зауважує Марцінків, у разі перевантаження мереж або інших непередбачуваних обставин, можуть бути відновлені вимкнення за графіками. Про зміни "Прикарпаттяобленерго" повідомлятиме додатково у своєму телеграмі.

У четвер, 23 лютого Укренерго дозволило не вимикати світло у Києві, Київській, та Дніпропетровській областях. Однак попереджають, що внаслідок пошкодження мереж Укренерго в деяких енерговузлах можливі відключення за графіком.

Також додамо, що через мережеві обмеження в Одесі та Одеському районі діятимуть графіки стабілізаційних відключень. Переглянути їх можна за посиланням.

Цього дня жителі Запорізької області без лімітів користуватимуться електроенергією.

У випадку, якщо рівень енергоспоживання перевищуватиме виробництво, можуть бути запроваджені стабілізаційні відключення. Споживачі регіону поділені на три черги. Ознайомитися із переліком адрес для кожної з черг можна за посиланнями: 1 черга, 2 черга , 3 черга .


Скільки світла споживають електроприлади / Інфографіка 24 Каналу

Для споживачів електроенергії Хмельницької області сьогодні також день пройде зі світлом. Графіки відключень не застосовуватимуть.

В "Сумиобленерго" повідомили, що 23 лютого відключення електроенергії за графіками у Сумах та області не планується.

Вимикати світло в області сьогодні не планують. Актуальну інформацію про можливі вимкнення оперативно розміщують у телеграм-каналі "Волиньобленерго".

23 лютого на Закарпатті вимикати світло не планують. Ознайомитись із графіком можливих вимкнень можна за посиланням.

У Вінницькій області також не планують вимикати електроенергію. Однак у разі застосування планових обмежень електропостачання дізнатись свою чергу можна за посиланням.


Як раціонально використовувати електроприлади / Інфографіка 24 Каналу

На Миколаївщині не запроваджували ліміти по електроенергії 23 лютого.

Про ситуацію з електропостачанням і відключеннями світла оперативно інформують на сторінці "Миколаївобленерго" у фейсбуці.

Скільки світла споживають електроприлади / Інфографіка 24 Каналу

23 лютого 2023 року у Полтавській області графік погодинного відключення електроенергії застосовуватися не буде.

Переглянути розклад вимкнень світла на лютий в області можна за посиланням.

Укренерго не довело ліміти у Рівненській області. У разі застосування стабілізаційних відключень світла актуальні графіки можна подивитися тут.

В "Тернопільобленерго" опублікували графік вимкнень світло з 20 по 26 лютого.

Графік відключень світла на 23 лютого / Фото "Тернопільобленерго"

Зеленим кольором позначено години у які не планується вимкнення світла, жовтим кольором – можливі відключення, а червоним – вимкнення електроенергії.

23 лютого жителі області користуватимуться електроенергією без обмежень. Однак у разі дефіциту електроенергії в області можуть запровадити стабілізаційні відключення.

Дізнатись розклад вимкнень електроенергії, а також перевірити свою адресу можна за посиланням.

Як раціонально використовувати електроприлади / Інфографіка 24 Каналу