Міністр оборони Британії Грант Шеппс опублікував у мережі відео у столиці України. Він наголосив, що світ повинен переконатися, що наша держава виграє цю війну.

Дивіться також Кому вигідний скандал з прослушкою німецьких офіцерів: усі версії та чи допоможе це Україні

Забезпечити перемогу свободи

За словами Шеппса, він перебуває в Києві, щоб бити на сполох демократичному світу, адже потрібно переконатися, що Україна виграє цю війну.

Сполучене Королівство зробило більше, ніж будь-коли, надаючи найбільший на сьогодні пакет військової підтримки,
– пояснив він.

Міністр оборони Великої Британії вважає, що тепер кожна нація має зробити те саме й забезпечити перемогу свободи над тиранією. Варто зазначити, що Велика Британія з перших днів підтримує Україну у протистоянні Росії у повномасштабній війні.

Шеппс у Києві: дивіться відео

Шеппс вже висловлювався про повномасштабну війну

  • Російський президент Владімір Путін не може виграти війну проти України. Втім, він й не може знайти спосіб вийти з неї. Водночас Київ Путін хотів взяти "блефом". Про це заявив міністр оборони Британії Грант Шеппс.
  • Український народ не повівся на "блеф" та не дозволив Росії перемогти. За словами Шеппса, союзники теж цього не допустять.
  • Він наголосив, що війна поглинає зброю і людей з жахливою швидкістю, але ми повинні залишатися непохитними. До того ж Шеппс назвав Україну "частиною сім'ї європейських демократичних націй".