Про це у своєму відеоблозі "Політична кухня" розповіла журналістка Крістіна Бердиньких.

Читайте також: Чому рейтинги Тимошенко можуть впасти: версія політолога

"Тому Гриценко, виходячи з рейтингів, закликав команду Садового об’єднатися вже на його території. Про це він заявляв багато разів, і натякнув, що саме він може бути єдиним кандидатом. Гриценко вже почав збирати нові обличчя в команду, запросивши до себе, наприклад, Єгора Фірсова і його політсилу "Альтернатива", – сказала журналістка.

Гриценко зробив одну велику помилку. Пішли чутки, що йому допомогає Віктор Балога, колишній голова секретаріату Віктора Ющенка. Балога – сірий кардинал тих часів і піти на об’єднання з політсилою, з якою він може бути пов’язаний – це великий репутаційний ризик,
– заявила Бердинських.

"Може тому "ДемАльянс" пішов на перемовини не до більш рейтингової "Громадянської позиції", а до "Самопомічі" і Садового. Якщо Гриценко і далі робитиме такі кадрові помилки, його рейтинги можуть дещо впасти", – відповіла журналістка.

Вона зазначила, що рік тому, на якомусь етапі "Громадянська позиція" була готова повністю приєднатися і розчинитися у "Самопомічі", але скандал із львівським сміттям, який підігрівала влада, дуже болісно вдарив по рейтингам "Самопомочі" і Садового, і зараз ситуація вже зовсім інша.

За її словами, об’єднавчий процес вже розпочався і це добре. "Та йде він зі своїми особливостями. Не виключаю, що потенційні партнери – Садовий і Гриценко – будуть конкурувати між собою у першому турі на президентських виборах", – додала Бердинських.

Відео повного випуску відеоблогу "Політична кухня" за 12 жовтня 2018