Про це в ефірі 24 каналу розповіла координатор руху "Чесно" Олександра Кузіва.

Читайте також: Нардеп Барна обматюкав журналіста, який спіймав політика на "кнопкодавстві": відео 18+

За її словами, на сайті можна побачити дуже чітку інформацію по критеріях, які відповідають політичному досвіду кандидата. Мова йде про випадки кнопкодавства, про біографію, про антикорупційні розслідування у яких міг фігурувати кандидат. Також на сайті доступна інформація про політичну історію. Це дуже чіткі професійні критерії, які скажуть важливі факти про політика, а не те, що ми побачимо на рекламі.

Ресурс зібрав інформацію про політичну агітацію кандидатів. Під час проведення парламентських та президентських виборів буде проводиться аналіз програм, які політики обіцятимуть виконати.

Користувач має можливість подивитися на еволюцію обіцянок кандидатів і на те, як змінювалися обгортки. Адже дуже часто маємо в Україні ситуації, коли партії можуть змінювати назви, робити ребрендинг для того, щоб відбілитися від зруйнованої репутації.

Коли глядачі будуть голосувати, дуже рекомендуємо зайти на ресурс ПолітHub.org і додатково перевірити себе в тому, чи варто довіряти свій голос кандидату, за якого ви плануєте проголосувати. Інформація, яка міститься на ресурсі – це інформація з відкритих джерел або реєстрів,
– наголосила Олександра Кузіва.

Перейти на ресурс ПолітHub.org можна тут.