Про це передає прес-служба Кабміну.

"Я хочу, аби служби, від кого це залежить, навели порядок на ринку автомобільного газу. Різке підвищення ціни на скраплений газ має всі ознаки змови. Ринок лихоманить. Це диверсія проти України. Ми маємо захистити внутрішнього споживача – рядових громадян", – сказав Гройсман під час міжвідомчої наради в Кабміні.

Він також доручив вжити заходів для зниження вартості палива до 15 вересня. Прем’єр також дав розпорядження ДФС та правоохоронцям проаналізувати учасників ринку автогазу, особливо "недобросовісних трейдерів".

Читайте також: Хто стоїть за підвищенням цін на пальне

Також доручаю на рівні віце-прем’єр-міністрів за тиждень провести нараду і внести комплексну пропозицію щодо врегулювання ситуації,
– додав глава уряду.

Зазначалося, що підвищення цін спричинене діями монополій, тому що з цього року Україна отримає набагато більшу кількість цього палива.

"Це є наслідок монополії. Наразі я вимагаю від АМКУ більш рішучих дій, а ще прошу всю інформацію – скільки було трейдерів, хто сьогодні працює на ринку, якими є джерела постачання палива – і цю статистику я покладу на стіл президенту України", – сказав Гройсман.