Відповідні укази Кабміну №583-р і №584-р від 23 серпня, з'явились на сайті уряду.

Згідно з текстом указу Дегтяренко призначений на посаду голови Державного космічного агентства на 5 років, проте матиме три місяці випробувального терміну.

Читайте також: Українська ракета "Зеніт" найкраща після наших, – Ілон Маск

До цього він працював головним конструктором і начальником конструкторського бюро із системного проектування ракет та ракетних комплексів ДП КБ "Південне".

У червні цього року Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Павла Дегтяренка головою Держкосмосу.

У четвер, 31 серпня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман разом із секретарем РНБО Олександром Турчиновим представили нового голову агентства, інформує прес-служба Кабміну.Гройсман представив нового голову Держкосмосу Павла Дегтяренка

Турчинов вже заявив, що в найближчому майбутньому Державне космічне агентство України має стати потужною проектною установою, "а не посередником між державним бюджетом та галузевими підприємствами".

На переконання секретаря РНБО, на сьогодні повинна змінитися сама роль Космічного агентства.

До слова, проект бюджетної резолюції на 2018-2020 роки передбачає скорочення фінансування Держкосмосу в 10 разів – до 243,9 мільйона гривень до 2020 року.