Таку думку висловив російський правозахисник Марк Фейгін. Про це він сказав 24 каналу.

Раніше Грузія не звільнятиме свої окуповані території військовим шляхом

Річ у тім, що Кремль може погрожувати відкрити новий фронт, наприклад, в Грузії. За словами експерта, у цій країні загалом дуже непроста ситуація у владі.

Але я охоче повірю, що в якийсь момент Грузія все ж таки наважиться відновити свою територіальну цілісність, знаючи про те, що основні сили Росії вже передислокували у зону бойових дій в Україні,
– вважає Фейгін.

Тож він не виключає того, що ситуація у Грузії може змінитись вже у найближчій перспективі. Однак поки що вона такою не виглядає, оскільки країна зараз побоюється зробити якийсь провокативний крок й викликати "гнів Москви". Та вже через певний час цей гнів Росія не зможе реалізувати, оскільки країна-агресорка може лише погрожувати.

"Зона нестабільності" Кремля

Однак Фейгін вважає, що узагалі весь проблемний для Москви контур – і невизнане Придністров'я у Молдові, й Грузія з її Південною Осетією й Абхазією, і частково Вірменія, у якій теж не все так просто – це певна "зона нестабільності" для Росії.

"Тому Москві потрібно показати хоч якийсь результат в Україні, який можна подати як відносну перемогу або "непоразку", щоб підтримувати свій статус у цих країнах", – зазначив правозахисник.

Які заяви лунали раніше

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що ніякого "другого фронту" не буде. Тобто країна не звільнятиме свої окуповані території військовим шляхом.

Річ у тім, що напередодні радник глави Офісу Президента Олексій Арестович висловив думку, що Грузія зараз має історичну можливість деокупувати Абхазію та Південну Осетію, бо країна отримає підтримку всього світу.

Постачання зброї Україні змінюють всю картину бойових дій, – Фейгін: дивіться відео