Після детального аналізу у ГУР Міноборони дійшли висновку, що він значно програє своїм конкурентам за характеристиками.

Важливо Нічого особистого, лише бізнес: збитий іранський дрон Mohajer-6 має австрійський двигун – ЗМІ

Чому Mohajer-6 гірший за конкурентів

Річ у тім, що для виробництва іранських розвідувально-ударних безпілотників Mohajer-6 використовуються компоненти побутового призначення. Тому безпілотник є значно гіршим за аналоги своїх конкурентів.

Співробітники воєнної розвідки України, з'ясували звідки походять комплектуючі безпілотника, який росіяни закупили в Ірану для ведення бойових дій в Україні. Також фахівці ГУР МО України виявили деталі марковані офіційною мовою Ірану – фарсі.

Всі докази причетності представників іноземних країн до постачання зброї та її комплектуючих терористичній Росії будуть передані до міжнародних організацій, для накладення на них економічних санкцій.

Що відомо про безпілотник Mohajer-6

Цей безпілотник має максимальну злітну вагу 600 кілограмів, корисне навантаження 100 кілограмів і дальність польоту 200 кілометрів. Його максимальна швидкість складає 200 кілометрів на годину, а тривалість польоту – 12 годин. Максимальна висота польоту – 5400 метрів.

Додамо, що таких Mohajer-6 українські ППО поки що приземлили менше п'яти, але Росія нечасто використовує їх – за приблизними підрахунками, у Росії їх всього близько 20.

Актуально – ЗСУ збили 5 дронів-камікадзе на Півдні: дивіться відео