Представник ГУР Міноборони висловив думку, що питання російської війни в Україні було вирішено давно. За його словами, це сталося ще тоді, коли Україна кинула виклик імперії й заявила про бажання бути незалежною.

Дивіться також Ми повернемо Крим, скільки б часу це не зайняло, – розвідники ГУР

Питання світової безпеки

Юсов переконаний, що початок війни в Україні – це питання для всього світу та його безпеки.

Це відбулося не 2014 року і не 1991-го, а значно раніше. Питання війни власне було вирішено,
– наголосив він.

Розвідник висловив сподівання, що це – фінальна фаза війни Росії проти України та після неї ми "будемо рухатись без російських гир на ногах".

Також він зазначив, що Росія ніколи не була миролюбним сусідом. Юсов сказав, що Україна та Росія були ворогами десятки років. За його словами цей конфлікт – екзистенційний.

Як можна було уникнути цієї війни? Просто відмовитись від права на існування,
– наголосив представник ГУР МО.

У ГУР розповіли, чого чекати від росіян на фронті

  • Представник Головного управління розвідки Міноборони України пояснив під час інтерв'ю, що ворог може вдатись до подібного масштабу дій, які наразі відбуваються в районі Авдіївки. Це за умови тих сил та заходів, якими зараз оперує Росія.
  • За його словами, для проведення широкої наступальної операції ворогам треба провести нову хвилю публічної мобілізації. Ба більше, Юсов запевнив, що таке рішення Кремль серйозно розглядав і воно буквально лежало на столі воєнно-політичного керівництва Росії.
  • Там зауважили, що Росія може дозволити собі лише точкові операції по лінії фронту. Також у ГУР наголосили, що продовжують стежити за ситуацією.