Так, під час засідання у Вищому антикорупційному суді розглядали чергове клопотання. У ньому йшлося про відсторонення Михайла Головка з посади глави Тернопільської облради.

Читайте також Затримання голови Тернопільської облради: у його кабінеті знайшли речі, схожі на вибухівку

Суд у клопотанні відмовив

Адвокат Михайла Головка Олександро Тананакін дав коментар "Суспільному". Він зазначив, що прокурор вимагав відсторонення від посади його підзахисного "з метою запобігти ризику".

Але для цього вже є ухвала про обрання запобіжного заходу, яка вже запобігає всім тим ризикам, про які зазначав прокурор. Тому подвоювати запобіжний захід немає ні мети, ні сенсу,
– зазначив він.

Власне, не задовольнив клопотання прокурорів суддя ВАКС Ярослав Шкодін. Відтак, Михайло Головко може повернутися на своє робоче місце.

Михайло Головко і кількамільйонний хабар: що відомо

  • Зауважимо, що про справу Михайла Головка повідомили у НАБУ та САП. Там зазначили, що його та двох заступників викрили на хабарі у розмірі 2,4 мільйона гривень.
  • Якщо говорити детальніше, то 26 червня НАБУ затримало Головка, а також Ігоря Дем'янчука та Ігоря Гайдука. Власне, їх підозрюють у вимаганні хабаря на кілька мільйонів гривень.
  • Головку та іншим підозрюваним загрожує ув'язнення на термін від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років з конфіскацією майна.
  • Напередодні йому обрали запобіжний захід. Мовилося про арешт з заставою у 805 тисяч гривень. Цю суму за нього внесли, тож він спокійно вийшов із СІЗО.
  • Зауважимо, що тоді прокурори прохали про заставу у розмірі 13 мільйонів гривень. Але його адвокат цю вимогу назвав "нонсенсом". Мовляв, його підзахисний має чотирьох дітей, а також дружину, котра не працює.
  • До слова, тоді прийшла підтримати свого однопартійця членкиня ВО "Свобода". Мовиться про народну депутатку Верховної Ради Оксану Савчук. Вона заявляла, що може взяти Михайла Головка на поруки.