У квітні 2024 року подругу Дмитра Табачника – Ольгу Кравченко, призначили Директором юридичного департаменту Державної митної служби. У зв'язку з цим журналісти "Голка" поцікавилися, як соратниця зрадника отримала державну посаду.

Дивіться також Кілька людей намагалися купити посади голів трьох митниць на Заході України

Призначення Кравченко на посаду

Про те, що Кравченко після звільнення призначать на цю посаду я писала публічно в блозі за 4 місяці до призначення. І тепер є питання у контексті заяви НАБУ про корупцію на митниці. Якщо я про це призначення знала заздалегідь, то на яких умовах Кравченко отримала посаду?
– пише керівниця "Голки" Ірина Федорів.

Раніше кар'єрою Кравченко опікувався особисто Дмитро Табачник. Відомо, що вона відпочивала разом з зрадником в Об’єднаних Арабських Еміратах. У телефоні політика керівниця митниці була підписана як Яло Яло (Оля Оля навпаки).

Федорів звертає увагу, що на посаді голови департаменту Ольга Кравченко може мати доступ до державної таємниці. У червні "Голка" направила запит на митницю, аби з’ясувати, чи дали Кравченко доступ до державної таємниці, а також поцікавилася й щодо інших аспектів призначення.

Відповідь Державної митної служби / "Голка"

Державна митна служба на більшість питань не відповіла. Єдине, що вдалося з’ясувати, що станом на 13 червня у Кравченко ще немає доступу до держтаємниці.

Нагадаємо, що Дмитро Табачник – це міністр освіти часів Януковича. СБУ вже повідомило про підозру експосадовцю. Відомо, після початку вторгнення він активно співпрацював з ФСБ, а також надавав допомогу гауляйтерам Сальдо та Балицькому щодо проведення так званих "референдумів" та консультував щодо переформатування освіти на російські "стандарти"