Про те, як харків'яни зустріли перший день російського вторгнення розповів 24 каналу Олександр у межах проєкту СВОЇ.

Більше про це До війни були готові, хоч і не вірили в неї, – історія Олександра про евакуацію з Харкова

Сам Олександр розповів, що його сім'я готувалася до війни. Вже за місяць до повномасштабного вторгнення валізи були зібрані, а автомобіль – заправлений.

Щоразу, навіть коли трішки поїздив, заправляв знову. Готувалися, хоч не вірили в це. Діти думали, що ми поїдемо на якийсь відпочинок. У мене двоє синів. Їм 9 і 6 років,
– зазначив харків'янин.

Він пригадав, як 24 лютого розбудив дружину і сказав, що почалася війна. Тоді він почув перші вибухи й сирену.

"Ми одразу побігли хліб шукати. Вдома мали якісь звичайні продукти, але запаси не надто великі. У підприємства, де я працюю, був готовий підвал. Звісно, там незручно, сирість, так як і у всіх підвалах. Ми там протримались тиждень. А потім почули, що над підприємством щось летить і за 5 секунд падає", – пригадав Олександр.

Яка зараз ситуація на Харківщині

На жаль, ворог фактично щодня обстрілює місто та область. До прикладу, лише вчора, 28 серпня, росіяни завдали терористичного удару по центру Харкова. "Приліт" зафіксували у Київському районі. Очевидці розповіли, що ракети летіли з боку Бєлгорода.

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що внаслідок удару була частково зруйнована триповерхова будівля. Усі профільні служби працювали на місці і фіксували черговий злочин окупантів. За попередніми даними, постраждалих, на щастя, немає.

Шокуючі подробиці нещодавнього обстрілу окупантів Харкова: дивіться відео