Вибухи пролунали під час повітряної тривоги, яку оголосили о 17:05. Наразі деталей щодо вибухів немає. Очікуємо офіційного підтвердження від місцевої влади.

Увага 29 450 знищених окупантів і ракетні атаки по Запоріжжю та Кривому Рогу: основне за 91 день війни

Водночас жителів Харкова закликаємо залишатись в укриттях до сигналу про відбій. Загроза повторних атак висока.

Сьогодні, 25 травня, російські окупанти уже обстрілювали Харківщину – гатили по місту Балаклія. Як наслідок – від ворожої зброї загинула одна людина. Ще 7 людей, серед яких і 9-річна дитина, поранені.

Коротко про ситуацію на Харківщині

  • Вчора, 24 травня, російські загарбники завдали ракетних ударів по Лозовій на Харківщині. На щастя, обійшлося без жертв та руйнувань.
  • Втім, 23 травня внаслідок російських атак у Харкові постраждали щонайменше 5 людей. Окупанти обстрілювали міста Мерефа та Дергачі. Крім того, від ворожого вогню постраждали населені пункти в Ізюмському та знову ж таки у Лозівському районах області.
  • Російське командування задіяло додаткові сили на північ Харківської області. Окупанти намагаються завадити ЗСУ пройти на інший напрямок.
  • Варто зазначити, що українські воїни відбили російський наступ на Ізюмському напрямку, окупанти відступили від Харкова і зосереджують свої сили на утриманні нових позицій.
  • Водночас Ізюмський напрямок залишається гарячим, також росіяни намагаються наступати на Слов'янськ.
  • У Міноборони Великої Британії повідомили, що зараз російські сили, які напередодні вийшли із Харкова, тепер спрямовані у бік Рубіжного та Сєвєродонецька.

До теми – метрополітен Харкова відновив роботу: дивитись відео