Попередня повітряна тривога завершилася о 3:59. Однак рівно через 5 хвилин сирени почали лунати знову.

До теми "Намагається ожити": у центрі Харкова на очах розвалюється відомий університет мистецтв

У Харкові знову чути вибухи

О 4:04 на Харківщині вкотре оголосили повітряну тривогу через загрозу ворожого обстрілу. Майже одразу в обласному центрі місцеві жителі почули звуки вибухів.

Наразі невідомо, чи це були звуки роботи нашої протиповітряної оборони, чи таки черговий ворожий "приліт". Офіційної інформації щодо цього поки немає. Як би не було, до відбою повітряної тривоги залишати укриття не варто.

У Бєлгороді повідомляють про "хлопки"

Одночасно з повідомленнями про вибухи у Харкові жителі російського Бєлгорода почали скаржитися на "хлопки". У місцевих телеграм-каналах припускають, що це працює протиповітряна оборона.

Росіяни поки не встановили, що саме стало причиною звуків. Проте варто зауважити, що Харків дуже часто обстрілюють саме з Бєлгорода. Адже відстань між містами становить всього 80 кілометрів.

Під час "прильотів" по Харкову росіяни завжди чують "хлопки". Однак вони чомусь постійно впевнені, що обстрілюють саме їхнє місто.

Варто прочитати У Бєлгородській області знову "бавовна": росіяни вже традиційно звинувачують Україну

Вибухи лунали у Курську та Мелітополі

За інформацією телеграм-каналу DeepState, "бавовна" також була у російському Курську. На відео можна почути кілька голосних вибухів та побачити яскравий спалах.

У Курську лунали вибухи: відео

Окрім цього, про вибухи повідомив місцевий житель тимчасово окупованого росіянами Мелітополя. За його словами, атакували аеродром, який називають "авіагородок" або "городок сєвєрний".

Дивіться відео вибухів у Мелітополі:

Варто подивитися – окупанти гатять по Харкову ракетами: відео