За даними росЗМІ, цього разу постріли чули у селі Безіменному, звідки частину росіян евакуювали ще 14 квітня – після загадкових вибухів у сусідньому прикордонному населеному пункті Сподарюшине, повідомляє 24 канал.

Читайте також У Новосибірській області Росії зайнявся завод: відео масштабної пожежі

"Бавовна" у прикордонних населених пунктах

Вибухи у Безіменному

Вперше інформацію про начебто обстріли зі сторони України поширив голова Грайворонської міського округу Геннадій Бондарєв. Він розповів, що у селі Безіменне є потерпіла.

Є один потерпіла – поранення легкого ступеня тяжкості. Вся необхідна медична допомога вже надається, її життю нічого не загрожує.
– розповів Бондарєв.

Також, за його словами, є руйнування інфраструктури. Наразі триває обхід території, який допоможе оцінити втрати.

Обстріл Тьоткіного

Сьогодні увечері також стало відомо про нові обстріли в Курській області. Губернатор регіону Роман Старовойт зазначив, що дивні звуки, схожі на постріли, пролунали у прикордонному пункті Тьоткіно. Він уточнив, що під мінометний обстріл потрапила територія цукроварня на околиці селища міського типу.

За попередніми даними, жертв немає, деталі уточнюються.

Хроніка найгучніших "хлопків" у Росії

Цікаво, що схожі інциденти вже тенденція – у прикордонних областях Росії про постріли та пожежі повідомляють ледь не кожного дня.

  • У російському Бєлгороді "хлопки" фіксують із 1 травня. Спершу там горіли резервуари з паливом, згодом влада регіону повідомила про пожежі у приміщеннях, які належать міноборони Росії.
  • 2 травня поблизу Бєлгорода спалахнула ще одна масштабна пожежа. Після вибухів очевидці побачили величезний стовп диму. Відомо, що тоді горів склад з боєприпасами.
  • Тоді ж про пожежу повідомили на Пермському пороховому заводі. Внаслідок інциденту загинуло двоє людей.
  • Вибухи у центрі Бєлгорода люди почули й 3 травня. Через гучні звуки спрацювали сигналізації автівок.
  • 11 травня жителі Бєлгородської області спостерігали за ще однією пожежею. Очевидці публікували фото масштабних займань.
  • 15 травня пожежі зафіксували у Ростовській області – горів завод з виробництва джинсів. Пожежа площею 250 квадратних метрів охопила виробничу будівлю компанії Gloria Jeans у місті Шахти. До ліквідації залучали 58 пожежників та 17 одиниць техніки.
  • 16 травня повідомили про пожежу в одному з великих бізнес-центрів Москви. Коли на місце події приїхали пожежники, вогонь поширився на площу 30 квадратних метрів.
  • 17 травня у Новосибірській області Росії зайнявся завод, який займається виготовленням виробів з поліетилену. Горіли як і офісні приміщення, так і виробничі потужності та склади.

До теми – Біля Бєлгорода знову вибухи: росіяни скаржаться на "важку ситуацію": дивіться відео