Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на губернатора регіону. Перші публікації про це з'явилися приблизно о 16:20.

Нещодавно У російському Бєлгороді знову неспокійно: місцеві пишуть про вибухи

Росіяни кажуть, що є потерпілий

Цей же губернатор згодом повідомив, що зазнала поранень одна людина. Він вказав, що нібито постраждав місцевий мешканець.

Невдовзі політик сказав медіа й те, що горіли не лише військові об'єкти. Мовляв, загоряння перекинулося на 7 будинків. Але не зовсім зрозуміло, чому біля стратегічних об'єктів Міноборони були житлові будівлі.

Назвали, ймовірно, точку пожежі

Місцеві телеграми згодом повідомили, що пожежа трапилася на військових складах у Томаровці. Це селище міського типу за 30 хвилин їзди від обласного центру.

У мережі оприлюднили кілька відео, де, ймовірно, видно наслідки цієї пожежі. На записах в небо підіймається величезний стовп сірого диму. Проте поки невідомо, чи ці відео зняли саме в Бєлгородській області.

Ймовірні записи пожежі в Бєлгородській області: дивіться відео

Зрозуміли, що почалася війна

На відео, яке зняла жителька одного з місцевих населених пунктів, можна почути вкрай тривожний діалог. Поки долинали звуки вибухів, жінка знімала стовп диму та озвучувала думки.

О господи, руки трясуться. Зовсім близько,
– каже авторка запису.

Проте поряд був цілком спокійний чоловік із дитиною на руках. Він у кінці відео сказав: "ну що, війна почалася".

Ймовірний запис пожежі на складах в Томаровці: дивіться відео

У цьому місці нібито кружляли гелікоптери

Також у місцевих телеграмах оприлюднили інші досить цікаві записи. На них видно, що над містом літають кілька гелікоптерів. Проте жодної повітряної тривоги не було, тому все вказує на те, що це техніка Росії.

Авторка записів сказала, що незадовго після цього "кружляння" якраз почав іти дим. Але це чиновники країни-агресора вже ніяк не пояснювали.

Гелікоптери над місцем, де сталася пожежа: дивіться відео

Що раніше там відбувалося

Бєлгород нещодавно став найпопулярнішим містом Росії. Саме там вже кілька тижнів трапляються якісь дивні надзвичайні події. Як не нафтобаза зірветься, то працює ППО.

Перші "хлопки" місцеві там почули 29 березня. Згодом стало відомо, що це були склади боєприпасів. Проте російська влада майже це не коментувала.

Через два дні вже спалахнула нафтобаза. Тоді російська пропаганда пішла в активний наступ і сказала, що область нібито атакували українські гелікоптери. Проте не зовсім зрозуміло, як вони мали б пролетіти кордон держави, яка впевнена у своїй бойовій готовності до всього.

Російські пропагандисти переконують, що президент Володимир Зеленський наказав атакувати область. Проте він просто сказав, що не буде коментувати події, які відбуваються на території держави-агресорки.

Бєлгородська область продовжує панікувати

І російський народ, який там живе, міг би бути спокійним, проте це не вдалося. Адже в регіоні почали накопичувати війська. Згодом там же солдатів змусили рити окопи. А ось найепічнішим, що там трапилося, став – масовий геноцид голубів. Люди вбивство нещасних птахів боролися проти "засланців із біолабораторій України".

Оскільки паніка сягнула піку, люди переживають навіть через найменші інциденти. Для прикладу, мер Бєлгорода змушений коментувати навіть коротке замикання проводки.

До теми – як у Бєлгороді працювала ППО: дивіться відео