Ввечері 6 квітня на цьому наголосили у Центрі протидії інформації при РНБО. Там підтвердили, що Росія готує нові провокації в Бєлгороді, щоб звинуватити Україну.

Читайте також Загарбники посилюють протиповітряне прикриття в районі Бєлгорода та на Харківському напрямку

Росіяни травлять голубів у Бєлгороді

5 квітня мешканців російського Бєлгорода, розташованого за близько 40 кілометрів до України, почали травити голубів. Все тому, що їх залякали вигадками про "заражених засланців з біолабораторій в Україні". Здавалось би, що повірити у таку нісенітницю просто не дасть здоровий глузд. Але місцеві мешканці сприйняли все серйозно й взялися знищувати птахів.


Росіян лякають фейками про загрози з України / Фото з телеграму ЦПД при РНБО

Що цьому передувало

Раніше Україну звинуватили "підриві нафтобази" у Бєлгороді. Цю "сенсаційну новину" спростувала група журналістів-розслідувачів Conflict Intelligence Team. Вони довели, що крилату ракету було запущено з Росії.

Згодом, 6 квітня, мер Бєлгорода повідомив про евакуацію усіх шкіл міста та області. Він стверджує, що місцева влада нібито отримала повідомлення про мінування усіх навчальних закладів.

"Раніше в інтерв'ю російським ЗМІ Зеленський сказав, що питання щодо біолабораторій — це анекдот. Їх у нас немає", – наголосили у Центрі протидії дезінформації.

Росіяни риють окопи у Бєлгородській області: дивіться відео