Росіяни знову мають чудову можливість насолодитися вечірнім вогнем. Щоправда, багато радості він їм навряд чи принесе.

Читайте також Вивезти важкопоранених з "Азовсталі": Україна запропонувала росіянам обмін

Вибухи у Бєлгородській області

Мешканцям Бєлгородської області вже пора б звикнути до вибухів, які лунають поблизу них. Невідомі обставини доволі регулярно дають їм можливість бодай на якусь мить відчути те, що пережили українські міста після їхніх бомбардувань.

Як повідомляють росіяни, внаслідок вибухів та "обстрілу" загинули дві людини. Окупанти бідкаються на "найважчу" ситуацію за час війни проти України.

Разом з тим росіяни у звичному для себе стилі намагаються брехати та видавати бажане за дійсне. Зокрема, вони звинувачують в атаці Україну.

Героїчна українська армія захищає лише власну землю та не зазіхає на території інших країн, на відміну від Росії. Брехня окупантів про те, що ЗСУ обстрілюють їхні території – черговий витвір їхньої фантазії.

Війна Росії проти України: коротко про головні події

  • Мешканці Харкова повідомили про те, що на околицях міста чути вибухи. Окрім того, є інформація про пожежі. Наразі невідомо, що саме стало їх причиною.
  • Російські окупанти розглядають приєднання Херсону за "кримським сценарієм". У Кремлі збираються вигадати якусь "чітку та легітимну" юридичну процедуру, хоча це апріорі неможливо.
  • Впродовж доби на Сході противник йшов в атаку 5 разів. Воїни ЗСУ впоралися з усіма наступальними діями росіян. Окрім того, ворог знову зазнав втрат: 250 солдатів та багато бойової техніки.
  • У Харківській області нашим захисникам вдалося звільнити ще один населений пункт. Окрім того, тут росіяни вже забули про атаки та намагаються оборонятись і втримувати свої позиції. Нагадаємо, напередодні на Харківщині ЗСУ зуміли звільнити від росіян 4 населені пункти.

Дивіться також – США готуються визнати Росію державою-спонсором тероризму: відео