Місцеві повідомили, що чули вибухи в Херсоні. Що саме вибухало поки невідомо, адже місто та частина області під тимчасовою окупацією, повідомляє 24 канал.

До теми 4 загиблих у Сєвєродонецьку, обстріли Лисичанська: окупанти нещадно гатять по Луганщині

Неспокійно і на Миколаївщині

У Миколаївській області люди також чули гучні вибухи. Було це біля міста Вознесенськ. Повідомлення писали соцмережі близько 9:18.

Попередньо припускали, що так долинають звуки з навчань, але дані потребували уточнення.

Згодом таки стало ясно, що це не навчання, а звуки ворожих прильотів. У Вознесенську оголосили повітряну тривогу.

Ця ситуація зайвий раз доводить, що не варто нехтувати попередженнями про загрозу. Треба негайно прямувати в укриття, не дивлячись на те, чи є у вашому регіоні бойові дії, чи їх нема. Ворог підступно атакує всю Україну. Тому при сигналі повітряної тривоги треба знайти безпечне місце. Від цього залежить життя українців.

Обстріли росіян

  • Російські окупанти щодня стріляють по регіонах України різними боєприпасами та з різного виду озброєння. Упродовж 26 травня нещадно били по Харкову. Серед загиблих, на жаль, є 5-місячне маля та його батько. Мати дитини поранена в лікарні. Загалом загинуло 9 людей, ще 19 отримали поранення. Росіяни обстрілювали місто з "Градів" та "Ураганів".
  • Загалом Схід нашої держави зазнає нечуваних атак від російських загарбників. Російські окупаційні війська 26 травня здійснили жорсткий обстріл одразу 50 міст і сіл Сходу України. Наразі вже відомо про 9 загиблих, а також багатьох поранених. Зруйновані багато будівель. Мовиться як про інфраструктурні, так і про житлові будинки.
  • Дніпропетровська область межує із фронтом, недалеко від неї точаться запеклі бої. Тому регіон також доволі часто росіяни обстрілюють. Під час останнього обстрілу, про який стало відомо 27 травня, є руйнування. Там працюють рятувальники, щоб розібрати завали і допомогти людям,я кі могли опинитися під ними.

Детальніше про ситуацію з боями на Луганщині: дивіться відео