Постійні тренування обумовлені наявністю в регіоні критичних об'єктів інфраструктури, на які може посягати ворог. Про це повідомив командувач об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Важливо Україна готова відбити повномасштабний напад ворога, – ЗСУ

Він наголосив, що військові тренуються в умовах, максимально наближених до реальних. Це потрібно, аби забезпечити належний рівень захисту як цивільних, так і військових об'єктів від можливих загроз.

Тренування проходять у взаємодії з підрозділами:

  • Служби безпеки України;
  • Національної поліції;
  • ДСНС;
  • Національної гвардії;
  • Держприкордонслужби;
  • а також місцевими органами державної влади та самоврядування.

Українські військові тренуються на Херсонщині: потужне відео

Які завдання поставили перед військовими

Наєв пояснив, що спецпризначенці посилено відпрацьовували механізми виявлення та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп, які пересуваються автомобілями, а також знищення незаконних збройних формувань на підконтрольній Україні території.

Військові продемонстрували високий рівень навченості. Це є запорукою успішної протидії терористичним загрозам та гарантією безпеки українців,
​– зазначив він.

Зазначимо, що на початку серпня українські захисники відпрацьовували військові маневри на полігоні "Широкий лан", що на Миколаївщині. Туди навідався, зокрема, президент Зеленський.

Уривок допису з фейсбуку Командування об'єднаних сил ЗСУ:

"На Херсонщині тривають планові тренування підрозділів Сил спеціальних операцій Збройних Сил України зі складу угруповання військ, яке несе бойову службу на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим. Як повідомив командувач об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, постійні тренування військових обумовлені наявністю в регіоні критичних об'єктів інфраструктури з високим ступенем загрози терористичних посягань. Практичні дії спецпризначенці вдосконалюють як вдень, так і вночі".