Місцеві жителі заявляють про нові "прильоти". А росЗМІ повідомляють, що люди залишають свої робочі місця.

До теми Взагалі не хочу їхати з Херсону, – Федоров і Кім потролили окупантів, які втікають з Півдня

Що відбувається на Херсонщині

За попередньою інформацію, є влучення по Антонівському залізничного мосту та його околицях. Також повідомляється про "приліт" у базу росіян у Новій Каховці.

На Херсонщині лунають вибухи: дивіться відео

Пропагандистські ЗМІ стверджують, що у Новій Каховці оголошено евакуацію з робочих місць, люди йдуть в укриття. Втім робота з підготовки шкіл триває.

росіяни кажуть, що є "великий ризик втратити Херсон"

проросійський блогер олексій дрьомов визнав, що українські захисники "стріляють із усього, що мають, а мають вони зараз багато".

Нашою великою помилкою було припущення такої інтенсивної та глибокої мілітаризації укропів. Час грає не на нашу користь, треба кардинально змінювати стратегію. Є великий ризик втратити Херсон. Є багато втрат серед наших. Радий, що шойгу вже не бере участі в управлінні воєнних дій. Це перший крок до змін на фронті,
– заявив пропагандист.

Контрнаступ на Херсон: що відомо

Збройні Сили України розпочали наступ на Півдні України, про це підтвердили в ОК "Південь". Зокрема, 29 серпня нашим військовим вдалося прорвати першу лінію оборони окупантів на Херсонщині.

В ОК "Південь" повідомляють, що для ЗСУ ситуація в операційній зоні на південнобузькому напрямку складна, але контрольована. На місці наявні досить потужні сили ворога.

Водночас динаміка розвитку обстановки досить швидка, оскільки росіяни переміщуються, реагують на наші війська. Про це 24 каналу розповіла керівниця пресцентру ОК "Південь" Наталя Гуменюк.

"Вони намагаються підтягувати сили, маневрувати своїми резервами, реагуючи на наші наступальні дії, їх досить багато, у них ще є техніка. Ми це усе усвідомлюємо. Тому ситуація досить складна, але вона контролюється силами оборони Півдня України. І, відповідно, наступальні дії йдуть за нашим сценарієм", – наголосила Гуменюк.

Варто переглянути – У Новій Каховці винищили базу росіян на заводі "Сокіл": дивіться відео