До Нового року залишався 1 день, але троє друзів вже почали святкувати. У наймолодшого з них, гарний привід — Кеокі Росімо виповнився 21 рік. Після святкування хлопці повертаються додому. Вони сіли на потяг, бо так зручніше дістатись додому. На пероні хлопці влаштовують жартівливі бійки. У вагоні 7 камер спостереження знімають хлопців.

За півгодини потяг прибуває до станції Сансет для пересадки. На пероні хлопці продовжують жартівливі бійки і Кеокі падає на колію за декілька метрів від потяга. Водій потяга зачиняє двері. І саме в цей момент Мет завдає удару своєму другу Кеокі. Поїзд починає рухатись, а Кеокі падає прямісінько перед ним.

Я пам'ятаю, як стояв шокований, всередині все завмерло. Я вже не був п'яним. Протверезів за секунду,
— сказав друг Кеокі

Трагічна ніч з несподіваним фіналом. Кеокі привозять до лікарні ще живим. Він зміг вижити у нещасному випадку. Права нога була зламана у двох місцях. Частина правої стопи обгоріла. А на лівій нозі була настільки глибока рана, що виднілась кістка і сухожилля.

"Мені не залишалось нічого іншого, як знайти найвигідніше положення там внизу. В першу чергу, я намагався прикрити голову і максимально притиснутись до землі", — згадав хлопець.

Виявилось, що Кеокі пощастило кілька раз поспіль. У Портланді електричний струм йде до потягів верхом, а не по колії. На будь-якій іншій залізничній станції його б вдарило струмом.

Читайте також: Звичайний гітарист врятував пасажирів корабля, який затонув

Під потягом є достатньо місця, щоб залишитись живим, головне – його правильно використати. Найважливіше тут – не зробити зайвого руху, а натомість тісно притиснутись до землі , щоб поміститись у безпечну зону.

В Кеокі такої можливості не було. Між падінням та відправленням потягу є лише секунда. Тож хлопець інтуїтивно обрав правильне положення. Потяг, який проїхав над хлопцем є вищим, ніж більшість інших. У нас лише 11 потягів такого типу при загальній кількості 100. 11 зі 100 – він точно народився у сорочці.