Про це 24 каналу розповів голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. Він також зазначив, що зараз на фронті важкі бої, хлопці працюють за багатьма напрямками.

Читайте також До міста долетіли 12 ракет: окупанти обстріляли Миколаїв, є загиблі та понад 20 постраждалих

За словами Віталія Кіма, просування та атакувальні дії – це інше. Тому військові мають потреби у всьому, починаючи із техніки й аж до їжі.

"Дуже прошу вас поновити зв'язки із військовими, оскільки є втрачена техніка, коптери тощо", – звертається до волонтерів Кім.

Віталій Кім

голова Миколаївської ОВА

Просування та атакувальні дії – це геть інше, потреби є у всьому. Тому я прошу волонтерів поновити зв’язок із бойовими частинами, яким допомагали раніше.

Масовані ракетні обстріли Миколаєва 29 серпня – окупанти "відіграються" за невдачі

ЗСУ почали наступ на Херсонщині, яка є областю-сусідкою Миколаївщини, тож місту та області повсякчас дістається. Вчора, 29 серпня, російські загарбники "вилили" на Миколаїв 19 ракет, на щастя, 4 із них вдалось збити.

Але "прилетіли" 12 снарядів, які забрали життя цивільних, основний удар окупанти зосередили на центр Миколаєва. За словами Віталія Кіма, така кількість жертв є сумною, але водночас – щастя, адже обстріл почався вдень та вівся по людних місцях.

Важливо – В ОК "Південь" розповіли офіційну інформацію про наступ ЗСУ: дивіться відео

Людей просять реагувати на тривоги

Українцям нагадали, що потрібно реагувати на сигнали повітряної тривоги. Коли сповіщають про небезпеку, необхідно негайно йти в укриття цивільного захисту й перебувати там, аж доки не сповістять про відбій. Не можна нехтувати цим правилом, адже воно рятує життя.