24 Канал розповість про бестселер в лінійці технологічного гіганта – холодильники Haier 3D. Які їхні переваги та особливості – далі в матеріалі.

Читайте також Прально-сушильні машини Haier I-Pro 7 – професійний догляд за одягом

Ідеальне комбо надійності та інновацій

Холодильники Haier 3D не просто відповідають найвищим стандартам якості, але й визначають нові тренди в галузі технологій для побуту. Їх перевірена надійність і функціональність гарантують вашому дому найсучасніші рішення для зберігання продуктів та створення комфортної атмосфери.

Холодильники бренду відповідають найвищим стандартам якостіХолодильники бренду відповідають найвищим стандартам якості / Фото Haier

Dual Inverter: тиха та надійна робота

Ця технологія інверторного компресора дозволяє компресору регулювати швидкість обертання залежно від актуальних потреб. Результат – менше споживання електроенергії, а також низький рівень шуму – усього 37 децибелів.

Економія завдяки конструкції

Конструкція морозильної камери дозволяє відкривати ящики на металевих полозах на 90 відсотків довжини, не відкриваючи дверцят як у класичних холодильниках. Так повітря не випускається назовні під час відкриття, що економить 30 відсотків електроенергії.

Оптимізація простору

Завдяки революційній технології ізоляції, холодильники Haier дозволяють зберігати більше продуктів за менших розмірів. Зменшена товщина стінок призводить до збільшення корисного об'єму холодильника. Якщо вам важлива інноваційність та зручність в повсякденному житті, Haier – це вибір номер один!

Холодильники Haier 3D – це не просто техніка, це інновації, що змінюють підхід до готування та зберігання продуктів.

My Zone: зручність – важлива

Ідеальне зберігання продуктів – це не мрія, а реальність зі спеціальним відділенням My Zone. Обирайте тип продукту, встановлюйте температуру від -3° до +5°, і ваші продукти залишаться свіжими надовго.

3D холодильнику бренду містять усі необхідні відділи3D холодильники оснащені усіма необхідними відділеннями для зберігання продуктів / Фото Haier

Haier Air Surround: 99 відсотків смаку та соковитості

Бічні отвори роблять чудеса, розподіляючи холод по всьому холодильнику. Завдяки технології Haier Air Surround смак, соковитість і консистенція продуктів зберігаються на 99 відсотків.

Humidity Zone: вологість для овочів та фруктів

Овочі та фрукти залишаються свіжими вдвічі довше завдяки відділенню Humidity Zone, де вологість тримається на рівні 90 відсотків, і конденсат не утворюється.

Овочі та фрукти залишаться свіжими на довгоОвочі та фрукти залишаться свіжими надовго / Фото Haier

Total No Frost і Fresher Shield: охолодження без перепадів

Забудьте про перепади температур – системи охолодження Total No Frost та Fresher Shield виводять вологу, завдяки чому продукти зберігають свій колір і смак. Швидке заморожування зберігає текстуру продуктів. Обравши холодильники Haier А-класу, користувачі отримують надійність, економію енергії та ефективність.

Холодильники запобігають перепадам температурХолодильники запобігають перепадам температур / Фото Haier

Active Bacteria Treatment (АВТ) – захист від бактерій

За вашу безпеку відповідає функція АВТ. Ультрафіолетове світло активує фотокаталіз, знищуючи 99 відсотків бактерій та мікробів всередині холодильника.

Daylight та Instant Cool Zone: зручність в деталях

Daylight робить пошук продуктів простим завдяки рівномірному освітленню, а Instant Cool Zone за 15 хвилин охолоджує будь-які напої.

hOn та сенсорний дисплей: управління на дистанції

За допомогою мобільного застосунку hOn можна керувати холодильником здалеку. Цифровий сенсорний дисплей забезпечує просте та інтуїтивно зрозуміле управління. Налаштування температури та інші параметри на вашому приладі – все це без відкривання дверцят.

Таким холодильником можна керувати дистанційноТаким холодильником можна керувати дистанційно / Фото Haier

Haier 3D – це не просто холодильник, це ідеальне поєднання вашого комфорту та сучасних технологій.